Itera Lex

НАША КОМАНДА

Юлія Соболь

Адвокат

Теоретичні знання набувала в університеті ім. Тараса Шевченка, на факультеті правознавство, за спеціальністю «Господарське та фінансове право». Практичне застосування теорії знань знайшла в Державній архітектурно-будівельній інспекції України (працювала на посаді заступника начальника Юридичного Управління з 2011 по 2014 роки, брала участь у розробці низки проектів нормативно-правових актів у сфері регулювання містобудівної діяльності). Володіє значним практичним досвідом в реальному будівельному бізнесі (наразі адвокатське об’єднання «Itera Lex» здійснює абонентське юридичне обслуговування понад 10 будівельних майданчиків у місті Києві). Більше ніж 13 років практикуючий юрист.

Надихає відомий вислів з Римського права: «Юриспруденція — це мистецтво добра і справедливості

Дмитро Ширяєв

Адвокат

Практикуючий адвокат понад 15 років, з яких останні 5 років практики у будівництві. Спеціалізація:  господарські,  цивільні, адміністративні спори, супроводження перевірок.

Олександр Слободянюк

Юрист

Випускник Києво-Могилянської академії за спеціальністю право. Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, наразі працює в сфері будівельного права.