Itera Lex

ПРИДБАННЯ КВАРТИР В НОВОБУДОВАХ

Купівля квартири в новобудові достатньо ризикована справа. Якщо Ви плануєте купити квартиру в новобудові попередньо слід обов’язково захистити себе, зокрема від недобросовісних забудовників шляхом проведення скрупульозної перевірки забудовника та об’єкта будівництва.

Так, повноцінна перевірка забудовника повинна обов’язково в себе включати: по перше, чинність дозвільної документації на об’єкт будівництва (документ, який надає право на володіння чи користування земельною ділянкою, містобудівні умови та обмеження, технічні умови, проект будівництва, документ, який надає право на здійснення будівельних робіт в залежності від категорії складності об’єкта будівництва); по друге, перевірка юридичної «чистоти» забудовника у державних реєстрах (єдиний державний реєстр судових рішень, єдиний державний реєстр підприємств); по третє, перевірка самої схеми інвестування у будівництво (укладення договору купівлі-продажу майнових прав, купівля безвідсоткових цільових облігацій, вкладення коштів у фонди фінансування будівництва).

Купівля квартири у новобудові несе для інвестора значну кількість ризиків і прихованих «підводних каменів», тому під час прийняття рішення щодо інвестування коштів у нове будівництво варто звернутися за кваліфікованою допомогою юриста, який допоможе уникнути небезпек під час купівлі квартири. Наша послуга це – скрупульозна перевірка забудовника та об’єкта будівництва + повний правовий супровід під час укладання угоди з придбанням об’єкта будівництва (перевірка права забудовника на здійснення будівельних робіт, перевірка правовстановлюючих документів, перевірка схеми інвестування в будівництво, аналіз договору, його істотних умов, виявлення ризиків та їх усунення шляхом внесення необхідних змін.

Перевірка схеми фінансування та договору з забудовником

Перевіримо договори купівлі-продажу майнових прав, деривативів, інвестиційні та попередні договори на предмет юридичних ризиків для вас

Інші послуги з перевірки об'єктів нерухомості

Допоможемо безпечно здійснити угоду з купівлі-продажу нерухомості